přidat do oblíbených | jazyková verze: česky | english
 

O firmě

Co nabízíme

Firma EGST,s.r.o. se zabývá komplexní činností od poradenství, provádění studií, přes projekci, dodávku, montáž a údržbu slaboproudých aplikací pro ovládání, řízení a chránění energetických rozvodných zařízení vn, vvn a zvn se specializací na ochrany, řídící systémy, dálkový přenos informací jako například elektrických veličin a stavu provozu (GSM – SMS, GPRS, Intranet, …). V rámci komplexnosti dodávky zajišťujeme i EPS- elektronickou požární signalizaci a EZS- elektronickou zabezpečovací signalizaci, strukturovanou kabeláž.


Mezi naše hlavní přednosti patří:
  • Poskytování komplexních služeb od poradenství přes zpracování projektové dokumentace, montáž a dodávku na místě až po zajištění pravidelné údržby a servisu včetně hot-line.
  • Jsme schopni poskytovat vysoce kvalifikované služby často bez nutnosti vypínání dodávek elektřiny, případně s minimální dobou odstávky.
  • Máme rozsáhlé znalosti a zkušenosti s mnoha typy a druhy zařízení včetně jejich různých vývojových stupňů (od nejstarších morálně zastaralých po moderní soudobé).
  • Jsme schopni realizovat naše služby a dodávky jak pro kompletně novou výstavbu (tzv. na zelené louce) tak i pro modernizaci a rekonstrukci stávajících provozů a to jak úplnou, tak částečnou, realizovanou po etapách dle finančních možností zákazníka.
  • Jsme schopni se plně individuálně přizpůsobit potřebám konkrétního zadání a tzv. ušít aplikaci na míru zákazníkovi, stejně jako využít osvědčených funkčních a prověřených řešení a postupů.

Aktuality

1.8.2017 Projektant - volné místo

Nabízíme volné místo na pozici projektant elektro. Tato pozice zahrnuje zejména: - práce v CAD/CAE programech na PC - projektování skříní el. ochran (digitální ochrany) - projektování el. ovládán ...   

1.8.2017 Pracovní místo_mechanik elektro zařízení

Nabízíme volné pracovní místo: Na pozici mechanik elektro zařízení -hlavní pracovní poměr -plný úvazek -jednosměnný provoz Nástup možný ihned. Požadavky: -Vzdělání minimálně střední odborné ...   

28.4.2017 Akvizice české společnosti EGST s.r.o.

Dne 28.4.2017 byla dokončena akvizice společnosti EGST s.r.o. společností ENGIE Services a.s., Lhotecká 793/3, 143 00 Praha 4. Společnost EGST s.r.o i nadále vystupuje jako samostatná společnost po ...   

Archiv aktualit
 
© 2008 EGST s.r.o., tel: +420 494 940 211, GSM: +420 737 215 141, e-mail: egst(zavináč)egst.cz
design & tvorba www: Neofema s.r.o.