přidat do oblíbených | jazyková verze: česky | english
 

Systém managementu bezpečnosti
a ochrany zdraví při práci

Společnost EGST, s.r.o. poskytuje služby pro energetiku, zejména v oblasti projekce, dodávky, montáží, údržby a servisu energetických zařízení, se speciálním zaměřením na chránění, řídící systémy a přenos dat.

Vedení společnosti EGST, s.r.o. dbá na stálé zlepšování pracovních podmínek, bezpečnost práce a ochranu zdraví při práci, (dále jen BOZP) znalost předpisů k zajištění bezpečnosti práce, bezpečnosti technických zařízení a požární ochrany (dále jen PO) a prevence vzniku požáru v objektech společnosti. Toto je nedílnou součástí plnění pracovních povinností všech zaměstnanců společnosti.

Cílem společnosti EGST, s.r.o. je dosáhnout co nejvyššího standardu BOZP a PO v oboru a tím zlepšit celkový obraz o společnosti u svých obchodních partnerů a dalších zainteresovaných stran. Proto se vedení společnosti rozhodlo zavést systém managementu BOZP a přijmout tuto politiku BOZP:

  1. Důsledně prosazovat plnění všech závazných předpisů a norem v oblasti BOZP ve společnosti a vytvářet podmínky k naplnění příslušných právních předpisů.
  2. Soustavně vyhledávat rizika a provádět opatření vedoucí k prevenci vzniku úrazů a poškození zdraví. Viz seznam rizik (soubor xls).
  3. Neustále zlepšovat úroveň BOZP a vytvářet podmínky pro zvyšování úrovně kultury práce a celkové pracovní pohody.
  4. Používat taková technická zařízení a pracovní postupy, které jsou vhodné z hlediska BOZP.
  5. Omezovat možnost vzniku mimořádných událostí a tím minimalizovat případné ztráty společnosti.
  6. Rozvíjet povědomí závažnosti BOZP u svých zaměstnanců a dalších osob pracujících jménem nebo ve prospěch společnosti EGST, s.r.o.
  7. Aktivně spolupracovat, komunikovat a konzultovat stav a opatření se zaměstnanci v oblasti BOZP.
  8. Prosazovat uplatňování zásad této politiky rovněž u svých dodavatelů prací zákazníkům.
  9. Vytvářet potřebné zdroje pro systém managementu BOZP, jeho ověřování a udržování.
  10. Pravidelně přezkoumávat vhodnost a přiměřenost přijatých opatření jakož i politiky samotné ve vztahu k činnostem a záměrům společnosti EGST, s.r.o.

Firma byla poprvé certifikována dle OHSAS 18001:2007 v roce 2010. Od té doby je pravidelně recertifikována.

Aktuality

1.8.2017 Projektant - volné místo

Nabízíme volné místo na pozici projektant elektro. Tato pozice zahrnuje zejména: - práce v CAD/CAE programech na PC - projektování skříní el. ochran (digitální ochrany) - projektování el. ovládán ...   

1.8.2017 Pracovní místo_mechanik elektro zařízení

Nabízíme volné pracovní místo: Na pozici mechanik elektro zařízení -hlavní pracovní poměr -plný úvazek -jednosměnný provoz Nástup možný ihned. Požadavky: -Vzdělání minimálně střední odborné ...   

28.4.2017 Akvizice české společnosti EGST s.r.o.

Dne 28.4.2017 byla dokončena akvizice společnosti EGST s.r.o. společností ENGIE Services a.s., Lhotecká 793/3, 143 00 Praha 4. Společnost EGST s.r.o i nadále vystupuje jako samostatná společnost po ...   

Archiv aktualit
 
© 2008 EGST s.r.o., tel: +420 494 940 211, GSM: +420 737 215 141, e-mail: egst(zavináč)egst.cz
design & tvorba www: Neofema s.r.o.